Crazy Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crazy Teens

Come into your crazy world :X
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O cafea cu cofetta.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tyler Salisbury

Tyler Salisbury


Mesaje : 38
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : who cares?

O cafea cu cofetta. Empty
MesajSubiect: O cafea cu cofetta.   O cafea cu cofetta. Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 9:55 pm

Topic privat. :3 Mersi de intelegere.

-O cafea, va rog. Cu cofetta separat. Multumesc. Incheie acesta comanda si isi tranti capul pe masa de la cafenea, cascand. Chiar avea nevoie de o cafea.
Sus In jos
Miss Julia

Miss Julia


Mesaje : 167
Data de înscriere : 07/11/2009

O cafea cu cofetta. Empty
MesajSubiect: Re: O cafea cu cofetta.   O cafea cu cofetta. Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 9:57 pm

Ajunsese din nou in cafenea,ca in fiecare seara,dupa ore.
Afara incepuse sa ploua,cu stropi mici si reci,asa ca se refugie intr-unul din colturile cafenelei,incepand sa citeasca dintr-o revista.
Sus In jos
Tyler Salisbury

Tyler Salisbury


Mesaje : 38
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : who cares?

O cafea cu cofetta. Empty
MesajSubiect: Re: O cafea cu cofetta.   O cafea cu cofetta. Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 10:00 pm

Se uita la profesoara care intra in cafenea. Comanda ii sosi intr-o clipa. Lua ceasca cu cafea si pliculetul cu cofetta si se indrepta spre masa Juliei.
-Deranjez?
Sus In jos
Miss Julia

Miss Julia


Mesaje : 167
Data de înscriere : 07/11/2009

O cafea cu cofetta. Empty
MesajSubiect: Re: O cafea cu cofetta.   O cafea cu cofetta. Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 10:02 pm

-Chiar deloc,ii zambi Julia ridicandu-si privirea din revista si zambindu-i amabila.Ia loc.
Isi incrucisa picioarele sub masa,incepand sa se joace cu lingurita in cafea.
Sus In jos
Tyler Salisbury

Tyler Salisbury


Mesaje : 38
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : who cares?

O cafea cu cofetta. Empty
MesajSubiect: Re: O cafea cu cofetta.   O cafea cu cofetta. Icon_minitimeLun Noi 09, 2009 6:16 pm

Lua loc pe un scaun langa Julia. Ii zambi si isi turna putina cofetta in cafea. Amesteca, apoi turna tot pachetul si lua o inghititura sanatoasa de cafea.
Sus In jos
Miss Julia

Miss Julia


Mesaje : 167
Data de înscriere : 07/11/2009

O cafea cu cofetta. Empty
MesajSubiect: Re: O cafea cu cofetta.   O cafea cu cofetta. Icon_minitimeLun Noi 09, 2009 6:17 pm

-Ce faceai aici?Nu ma asteptam ca dupa ore,elevii sa isi petreaca timpul in cafenele,zise Patricia zambind si privindu-l cu atentie.


Ultima editare efectuata de catre Miss Julia in Lun Noi 09, 2009 6:45 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Tyler Salisbury

Tyler Salisbury


Mesaje : 38
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : who cares?

O cafea cu cofetta. Empty
MesajSubiect: Re: O cafea cu cofetta.   O cafea cu cofetta. Icon_minitimeLun Noi 09, 2009 6:40 pm

-Imi place cafeaua de aici. E delicioasa. Dar tu ce faci aici? ii zambi si lua o gura de cafea, de data asta savurand-o luuuung.
Sus In jos
Miss Julia

Miss Julia


Mesaje : 167
Data de înscriere : 07/11/2009

O cafea cu cofetta. Empty
MesajSubiect: Re: O cafea cu cofetta.   O cafea cu cofetta. Icon_minitimeLun Noi 09, 2009 9:03 pm

-Am terminat orele pe azi si ... nu prea mai avea ce face la birou.Mi-ar fi placut sa merg in padure ... e mai liniste acolo,insa a inceput sa ploua.In plus ... cafeneaua de langa scoala e printre locrurile mele favorite,zise Julia gustandu-si cafeaua care deja se racise.
Sus In jos
Tyler Salisbury

Tyler Salisbury


Mesaje : 38
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : who cares?

O cafea cu cofetta. Empty
MesajSubiect: Re: O cafea cu cofetta.   O cafea cu cofetta. Icon_minitimeLun Noi 09, 2009 9:06 pm

-Da, stiu. Comanda inca o cafea, cu doua pliculete de cofetta si rase. E naspa ca... ploua. Urasc ploaia. Urasc toamna.
Sus In jos
Miss Julia

Miss Julia


Mesaje : 167
Data de înscriere : 07/11/2009

O cafea cu cofetta. Empty
MesajSubiect: Re: O cafea cu cofetta.   O cafea cu cofetta. Icon_minitimeLun Noi 09, 2009 9:08 pm

-Imi place toamna ...
Murmura Patricia intorcandu-si privirea catre fereastra cafenelei.
-Si nu pentru ca atunci incepe scoala sau ... alte lucruri de genul acesta ... Imi place pentru ca e liniste ...
Sus In jos
Tyler Salisbury

Tyler Salisbury


Mesaje : 38
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : who cares?

O cafea cu cofetta. Empty
MesajSubiect: Re: O cafea cu cofetta.   O cafea cu cofetta. Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 9:25 pm

-Vara e mai frumoasa. Galagie, petreceri... Asa mi se pare. Ofta. Privi peisajul mohorat de afara. Asta era singurul motiv pentru care ura toamna. Deja astepta iarna. Rase.
Sus In jos
Miss Julia

Miss Julia


Mesaje : 167
Data de înscriere : 07/11/2009

O cafea cu cofetta. Empty
MesajSubiect: Re: O cafea cu cofetta.   O cafea cu cofetta. Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 9:27 pm

-Si vara e frumoasa,spuse castania devenind usor visatoare.E cald si placut ... daca ti-o petreci la mare sau la munte ... sau chiar si in oras,insa alaturi de altcineva.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O cafea cu cofetta. Empty
MesajSubiect: Re: O cafea cu cofetta.   O cafea cu cofetta. Icon_minitime

Sus In jos
 
O cafea cu cofetta.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Teens :: Orasul :: Cafeneaua-
Mergi direct la: