Crazy Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crazy Teens

Come into your crazy world :X
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Terenul de baschet

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mikka

Mikka


Mesaje : 79
Data de înscriere : 07/11/2009

Terenul de baschet Empty
MesajSubiect: Terenul de baschet   Terenul de baschet Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 7:26 pm

Stateam ca deobicei pe banca de langa terenul de baschet. Imi placea sa ii vad pe baieti cum exerseaza.. Insa se pare ca acum nu era nimeni. Am oftat dezamagita si am inceput sa-mi mananc pranzul.
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Terenul de baschet Empty
MesajSubiect: Re: Terenul de baschet   Terenul de baschet Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 7:28 pm

Obisnuiam sa faca asta si la fosta scoala,deci,de ce nu si acum?Era destul de amuzant aa te uiti la baietii care incercau sa se dea mari fara succes insa.
Sus In jos
Mikka

Mikka


Mesaje : 79
Data de înscriere : 07/11/2009

Terenul de baschet Empty
MesajSubiect: Re: Terenul de baschet   Terenul de baschet Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 7:31 pm

Am observat ca se apropie tipa de la detentie.. Ma miram..nu venea nimeni acolo,niciodata. Doar eu ce ma mai holbam la baieti..
Sus In jos
Ronnie
Admin
Ronnie


Mesaje : 182
Data de înscriere : 06/11/2009
Varsta : 30

Terenul de baschet Empty
MesajSubiect: Re: Terenul de baschet   Terenul de baschet Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 7:43 pm

Intrasem cu niste amici pe teren pentru a putea exersa la urmatorul concurs de bascket. Pentru ca vorbea cu ei, nu eram atent la cine mai era pe banca sau prin preajma. In sfarsit, incepu antrenamentul.
Sus In jos
https://crazy-teens.forumgratuit.ro
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Terenul de baschet Empty
MesajSubiect: Re: Terenul de baschet   Terenul de baschet Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 7:47 pm

M-am apropiat de fata de langa mine.Nu stiam daca era bine sa o salut,dar ce-mi pasa.Proabil ca inca era suparata pe mine,dar...
-Buna...
Sus In jos
Mikka

Mikka


Mesaje : 79
Data de înscriere : 07/11/2009

Terenul de baschet Empty
MesajSubiect: Re: Terenul de baschet   Terenul de baschet Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 7:49 pm

M-am uitat mirata la ea..nu ma asteptam sa ma salute..
-Hei~..buna!.. I-am raspuns eu indicandu-i cu mana sa ia loc.
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Terenul de baschet Empty
MesajSubiect: Re: Terenul de baschet   Terenul de baschet Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 8:06 pm

-Scuze pentru faza de la detentie..defapt nici macar nu a fost vina mea,dar ma rog.Lonely Boy ala,chiar il placi?E...ciudat si...ma rog...prea protectiv cred.Eu personal nu-l plac,dar eu nu plac pe nimeni,deci...
Sus In jos
Mikka

Mikka


Mesaje : 79
Data de înscriere : 07/11/2009

Terenul de baschet Empty
MesajSubiect: Re: Terenul de baschet   Terenul de baschet Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 8:33 pm

Am inceput sa chicotesc.. Ma uitam la el cum joaca baschet..
-Pai..chiar nu stiu ce sa zic. Eu sunt cam afurisita de felul meu si ma razgandesc repede ..in toate privintele..Iar cu el..Ei bine ramane de vazut. I-am spus eu zambind satisfacuta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Terenul de baschet Empty
MesajSubiect: Re: Terenul de baschet   Terenul de baschet Icon_minitime

Sus In jos
 
Terenul de baschet
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Teens :: School :: Incinta scolii-
Mergi direct la: