Crazy Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crazy Teens

Come into your crazy world :X
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 La detenie..din nou

In jos 
+2
Ruki
Mikka
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 6:48 pm

Am inceput sa rad.Era amuzant asa,in incercarea lui de a o apara pe Mikka.Parca ea avea nevoie.Fetele au fost mereu mai puternice decat baietii.O placea..Si asta era clar,nu numai pentru ca o aparase ci pentru simplul fapt ca mereu se uita la ea..ciudat.
-L.B. vrea o prietena?Nu o sa mearga in felul asta..Fetelor le plac baaietii misteriosi,singuratici pe cat posibil ,care au aspectul acela indiferent.
Sus In jos
Ronnie
Admin
Ronnie


Mesaje : 182
Data de înscriere : 06/11/2009
Varsta : 30

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 6:51 pm

M-am uitat inspre ea si am inceput sa chicotesc.
-Poate ca tie iti plac felul asta de baieti...i-am spus zambind vag.
Sus In jos
https://crazy-teens.forumgratuit.ro
Mikka

Mikka


Mesaje : 79
Data de înscriere : 07/11/2009

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 6:54 pm

Tipul inca ma tinea de mana si eu ramasesem oarecum blocata.. Apoi a mai intervenit si doamna stie tot..Recunosc ca avea dreptate intr-un fel. Nu am vrut sa il faca pe Ronnie sa se simta prost asa ca m-am apropiat de el si l-am sarutat scurt.
-Sa plecam . I-am soptit eu..
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 6:56 pm

Eram sigura ca nu stia ce inseamna L.B.,dar hei,cine vrea sa arate prost.Lonely Boy era inventia mea,a mea,aveam si drepturi de autor.
-Nee..Tuturor le plac genul asta de baieti.Trebuie sa recunoastem.Whatever,de ce m-as baga in frumoasa voastra relatie amicala?Gata,va las in pace.Cred ca totusi trebuie sa ma duc in baie,adica fumul e altfel cand nu te vede nimeni,nu?
Sus In jos
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 6:57 pm

Zafrina auzi ceea ce spusese cea care il inlocuise pe profesorul de mai devreme.
''Mda...sigur o sa stie pentru ce sunt eu aici cand ma va vedea si maine dupa ce ii voi baga aleia pe gat si rimelul ala pentru gene ca sarmele de telegraf.''
Se ridica absenta din banca si iesi pe usa nu inainte ca sa se impiedice de piciorul scaunului si sa injure in gand tot ceea ce ii venea in minte.
Sus In jos
Ronnie
Admin
Ronnie


Mesaje : 182
Data de înscriere : 06/11/2009
Varsta : 30

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 6:59 pm

Opriveam cu o fata usor serioasa, apoi am simtit cum Mikka ma saruta scurt, ceea ce-mi placuse. Nu-mi venea sa cred...Prostule, tu trebuia sa o saruti prima am gandit ecrtandu-ma.
-Bine...i-am spus deschizand usa.
Sus In jos
https://crazy-teens.forumgratuit.ro
Mikka

Mikka


Mesaje : 79
Data de înscriere : 07/11/2009

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 7:02 pm

Inainte sa plec..am observat-o pe una din fete..pe jos. I-am intins mana ca sa o ridic..
-Ai nevoie de o mana de ajutor?
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 7:10 pm

In acelasi timp ma pregatisem sa spun acelasi lucru,dar ca de obicei eram ultima.Nimeni nu avea nevoie de mine.M-am aplecat dupa un pix de al ei care ajunsese in cealalta parte a clasei.
-Asta cred ca e al tau....
Sus In jos
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 7:12 pm

-Aaaa....da asa se pare....merci mult spuse ea apucandu-i mana fetei cu mana inca sanatoasa si ridicandu-se iar mai apoi scuturandu-si paful de pe haine.
Observa ca inca cineva incerca sa o ajute asa ca ii multumi si ei.
Sus In jos
Ronnie
Admin
Ronnie


Mesaje : 182
Data de înscriere : 06/11/2009
Varsta : 30

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 7:50 pm

M-am aporpiat de fata care cazuse...
-Te simti mai bine ? am intrebat-o zambind jenat pentru ca nu o ajutasem mai devreme.
Sus In jos
https://crazy-teens.forumgratuit.ro
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 7:53 pm

-Da....cred....Ciudat....Ce e cu atata atentie pentru aia impiedicata apropo?intreba ea deoarece ura ca lumea sa o bage prea mult in seama....era o chestie pe care o mostenise de la mama ei.
Sus In jos
Ronnie
Admin
Ronnie


Mesaje : 182
Data de înscriere : 06/11/2009
Varsta : 30

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 7:57 pm

Am ridicat din umeri...
-Mai stii, puteai sa te fi lovit, si e necesara atentie si ingrijire, i-am spus zambindu-i cald.
Sus In jos
https://crazy-teens.forumgratuit.ro
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 8:29 pm

-Ce lovit?Daca reusesc sa nu imi sparg capul e o premiera mondiala....merci oricum pentru...cum ii zici tu??....da...''Atentie''....ce ciudat e si cuvantul asta!
Sus In jos
Ronnie
Admin
Ronnie


Mesaje : 182
Data de înscriere : 06/11/2009
Varsta : 30

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 8:32 pm

Am inceput sa chiocotesc, apoi am privit-o pe Mikka si din nou pe bruneta.
-Sa inteleg ca poti sa mergi, nu?
Sus In jos
https://crazy-teens.forumgratuit.ro
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 8:36 pm

-Pf.....Sa merg?...Normal ca stiu sa merg....Fac asta si in somn cateodata assa ma sunt mai mult ca sigura ca pot sa o fac.
-Ok atunci cred ca ma duc sa exersez pasii de step pentru data viitoare,spuse ea dupa acre le facu cu mana celor 2.
Sus In jos
Ronnie
Admin
Ronnie


Mesaje : 182
Data de înscriere : 06/11/2009
Varsta : 30

La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 8:39 pm

I-am facut cu mana la randu-mi luandu-mi ramas bun.
Ciudata fata, dar nostima...am spus chicotind in sinea mea.
Sus In jos
https://crazy-teens.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





La detenie..din nou - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La detenie..din nou   La detenie..din nou - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
La detenie..din nou
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Teens :: School :: Sala de detentie-
Mergi direct la: