Crazy Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crazy Teens

Come into your crazy world :X
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 In teh skate park

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ruki

Ruki


Mesaje : 43
Data de înscriere : 07/11/2009

In teh skate park Empty
MesajSubiect: In teh skate park   In teh skate park Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 4:42 pm

Statea in varful celei mai inalte rampe, pregatindu-se sa-si dea drumul pe skate. Se pregati si cobori pe skate. Ii placea sa se dea pe skate. Adora adrenalina.
Sus In jos
Mikka

Mikka


Mesaje : 79
Data de înscriere : 07/11/2009

In teh skate park Empty
MesajSubiect: Re: In teh skate park   In teh skate park Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 5:05 pm

Treceam intamplator pe acolo.. Si am observat un baiat blond,cu o figura foarte cunoscuta..
M-am apropiat incet,zambind aiurea.
Sus In jos
Ruki

Ruki


Mesaje : 43
Data de înscriere : 07/11/2009

In teh skate park Empty
MesajSubiect: Re: In teh skate park   In teh skate park Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 5:12 pm

Ruki o vazu pe bruneta ce locuia in acelasi bloc cu el. Se indrepta catre ea, vrand sa o salute.
-Hey! Salutare! Sunt Ruki! Ii spuse el zambitor.
Sus In jos
Mikka

Mikka


Mesaje : 79
Data de înscriere : 07/11/2009

In teh skate park Empty
MesajSubiect: Re: In teh skate park   In teh skate park Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 5:17 pm

Am zambit..
-Se pare ca nu m-am inselat.. Am spus eu incet,ca pentru mine.. -Buna ruki !..Eu sunt Mikka .
Sus In jos
Ruki

Ruki


Mesaje : 43
Data de înscriere : 07/11/2009

In teh skate park Empty
MesajSubiect: Re: In teh skate park   In teh skate park Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 5:20 pm

-Incantat! Ii spuse zambindu-i. Dar... ce stiai tu...? Te-am auzit soptind asta putin mai devreme, zise el curios din fire.
Sus In jos
Mikka

Mikka


Mesaje : 79
Data de înscriere : 07/11/2009

In teh skate park Empty
MesajSubiect: Re: In teh skate park   In teh skate park Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 5:46 pm

-Aw..Pai..pai.
Ce moment penibil
-De la departare mi se paruse ca semeni cu Ruki din the gazette..Dar apoi incepusem sa am indoieli..pana te-ai prezentat.
Sus In jos
Ruki

Ruki


Mesaje : 43
Data de înscriere : 07/11/2009

In teh skate park Empty
MesajSubiect: Re: In teh skate park   In teh skate park Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 5:51 pm

-Cum m-ai recunoscut asa de usor? Arat...asa de comun? Intreba el luandu-si skateul in mana si privind-o pe fata cu coada ochiului.
Sus In jos
Mikka

Mikka


Mesaje : 79
Data de înscriere : 07/11/2009

In teh skate park Empty
MesajSubiect: Re: In teh skate park   In teh skate park Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 5:58 pm

Am inceput sa chicotesc..
-Daca ai fi aratat 'comun'..nu te-as fi recunoscut..fiindca ai fi aratat ca toti ceilalti. Dar cum pot sa nu te recunosc? o.O The gazette e trupa mea preferata.
Sus In jos
Ruki

Ruki


Mesaje : 43
Data de înscriere : 07/11/2009

In teh skate park Empty
MesajSubiect: Re: In teh skate park   In teh skate park Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 6:01 pm

-Da? Intreba el uimit de ultima propozitie a fetei. Nu credeam ca iti place The Gazette... Spuse el ganditor.
Sus In jos
Mikka

Mikka


Mesaje : 79
Data de înscriere : 07/11/2009

In teh skate park Empty
MesajSubiect: Re: In teh skate park   In teh skate park Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 6:04 pm

M-am uitat lung la el..ridicand o spranceana.
-Pai..nici nu ma cunosti..De ce sa fi crezut ca nu-mi place? L-am intrebat eu foarte mirata.
Sus In jos
Ruki

Ruki


Mesaje : 43
Data de înscriere : 07/11/2009

In teh skate park Empty
MesajSubiect: Re: In teh skate park   In teh skate park Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 6:06 pm

-Nu stiu.. Pur si simplu nu credeam... Intinutia, spuse el putin cam incurcat in propriile ganduri. Casca si apoi intreba:
-Sti sa te dai cu skateul?
Sus In jos
Continut sponsorizat





In teh skate park Empty
MesajSubiect: Re: In teh skate park   In teh skate park Icon_minitime

Sus In jos
 
In teh skate park
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Teens :: Orasul :: Skate park-
Mergi direct la: