Crazy Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crazy Teens

Come into your crazy world :X
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ora de biologie

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Ruki

Ruki


Mesaje : 43
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 4:13 pm

Intra in clasa, aruncandu-si ghiozdanul in ultima banca de la geam. Se catara pe pervaz, aprinzandu-si o tigare. Privi cerul visator, dorindu-si ca profa sa nu vina nici in aceasta zi la ora.
Sus In jos
Tyler Salisbury

Tyler Salisbury


Mesaje : 38
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : who cares?

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 4:27 pm

Se grabi sa ajunga la scoala. Era in intarziere, simea el asta. Sau poate nu era. Da, nu era. Avea si el ganduri deagaba. Intra in scoala. Isi cauta clasa la etaj si, intr-un final, intra in clasa. Lua loc langa blond, nemanierat, fara sa il fi intrebat. Ii placea sa se comporte asa.
Sus In jos
Ruki

Ruki


Mesaje : 43
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 4:30 pm

Ruki il vazu pe baiat. Revenindu-si din starea de feerie, zise :
-Hey! Salutare! Ii zambi stingand tigarea pe jumatate fumata si o arunca pe geam.
Sus In jos
Tyler Salisbury

Tyler Salisbury


Mesaje : 38
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : who cares?

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 4:32 pm

-Neata, raspunse satenul scurt. Si tu fumezi? il intreba zambind. Oau. Avea colegi care fumau. Ma rog, doar unul, dar fuma.
Sus In jos
Ruki

Ruki


Mesaje : 43
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 4:38 pm

-Da, raspunse privindu-l. Tu fumezi? Intreba curios, indreptandu-si privirea catre frunzele copacilor ce fosneau la fiecare adiere a vantului.
Sus In jos
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 7:10 pm

Stia ca avea ora de biologie dar nu se grabea pentru ca mai avea destul timp pana la inceperea orei.
Trecu pe langa 2 tipi care vorbeau despre fumat si era ceva de genul...eu fumez tu fumezi?
da si eu fumez!
''Bine ca pe mine nu ma intreaba hei ma droghez tu te droghezi???''
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 7:23 pm

Am intrat in clasa.Mirosea a fum..destul de primitor.Probabil ca ar trebui sa trag si eu doua fumuri inainte de ora.In fata mea era o fata cu acelasi chef de viata ca si mine.M-am apropiat de ea.In sfarsit aveam sansa de a sta cu cineva normal in banca.
-Buna!Pot sta cu tine ora asta ,pentru ca pana acum am stat doar cu obsedati si perversi.
Apoi am zambit ciudat.O luasem cam repede,dar chiar nu imi doream sa trec prin ce trecusem la restul orelor.
Sus In jos
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 7:37 pm

-Aaa ce??......Da,cred ca da...mda si eu am stat numai cu ciudati si aiurite obsedate dupa moda si papuci,spuse ea uitandu-se putin la noua fata.
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 7:43 pm

M-am simtit usurat.In sfarsit un om normal.Dar pana una alta trebuia sa aflu cum o cheama.
-Pf..Azi la a doua ora l-am lasat fara mostenitori pe un tip care ma strigat puicuta.Nu era mai simplu sa-mi zica gaina?Adica oricum si-o lua.Dar revenind,cum te cheama?
Sus In jos
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 7:51 pm

O privi interesata pe cea de langa ea.
-Numele meu e Zafrina spuse ea ridicandu-si colturile gurii intr-un zambet.
-Mie-mi spui???
Pana ieri am stat cu o fandosita cu picioarele kilometrice obsedata dupa haine si sa fie cea mai buna.
Dar pana la urma i-am platit-o aiuritei.
-Pe tine cum te cheama?
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 8:39 pm

-Amphen.Se pare ca amundoua suntem la fel de indragostite de moda.In fosta mea clasa toate erau fotomodele de alea care se dadeau cu ruj de o mie de ori pe zi.Le uram.
Sus In jos
Ruki

Ruki


Mesaje : 43
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 10:06 pm

Ruki se ridica din banca si se aseza pe pervaz. Isi sprijini capul de perete, inchizand incet ochii. Apoi, inconstient, incepu sa fredoneze versurile unuia dintre cantecele lui.
Sus In jos
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 11:47 am

-Imi place numele tau...E mai unic.
-Ruj???....Te rog nu-mi aminti.....i l-am bagat pe gat aleia zilele trecute....de atunci ma uraste...de asta e frumoasa viata.
Sus In jos
Tyler Salisbury

Tyler Salisbury


Mesaje : 38
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : who cares?

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 2:02 pm

-Ah da... isi tranti capul pe banca si se uita la colegul sau. Esti Ruki, nu?
Doar scrie pe banca... Ah, trebuia sa fie simplu.
Sus In jos
Ruki

Ruki


Mesaje : 43
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 2:21 pm

Isi reveni la realitate, privindu-si colegul ce statea cu capul pe banca.
-Ah, da. Dar de unde stiai? Intreba el uimit.
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 6:31 pm

-Mersi..Nici cu numele tau nu mi-e rusine.Zafrina..De la ce vine?Al meu macar stiu ca mi l-am schimbat cand am implinit 18 ani.A durat o vesnicie sa o conving pe mama,dar a meritat.
Sus In jos
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 6:49 pm

-Aaaaaa.......nu am nici cea mai mica idee....e numele meu de cand m-am nascut....nu m-am gandit sa il schimb...oricum nu m-ar ajuta cu nimic daca as face asta...plus ca ar fi o mare bataie de cap cu atatea acte si hartii si plictiseala...
-Plictiseala lal fel ca in ora de biologie,spuse ea oftand.
Sus In jos
Dizzy

Dizzy


Mesaje : 30
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 9:04 pm

Intra in sala de clasa, plictisita. Ofta bucuroasa ca profesoara nu venise inca. Se aseza intr-o banca, privindu-le pe cele doua fete ce vorbeau si pe cei doi baieti.
-Buna... Le spuse celor doua fete ce vorbeau.
Sus In jos
Tyler Salisbury

Tyler Salisbury


Mesaje : 38
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : who cares?

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 9:11 pm

-Pentru ca scrie pe banca, geniule. Chiar in susul bancii, unde scrie si numarul tau din catalog, raspunse acesta sarcastic. Stia cineva ca stai in banca asta, la fel cum stia ca o sa stau si eu langa tine.
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 9:52 pm

M-am uitat lq noua venita si am salutat-o calduros..sau mq rog,cat de calduros puteam eu.Am zambit,doar ca fatq mea probabil doar se schimonosise ciudat.Nu eram obisnuita sa fiu draguta.
-Buna!
Sus In jos
Dizzy

Dizzy


Mesaje : 30
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 10:04 pm

-Eu sunt Dizzy! Ma bucur sa va cunosc! Spuse ea zambind timid. Le privea pe cele doua fete.
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 10:44 pm

-Amphen.Dcaa voi zice vreodata ceva rau,nu ma lua in sema.Ori sunt bata ori drogata ori somnanbula...Ori doar n-am chef de viata.
Sus In jos
Dizzy

Dizzy


Mesaje : 30
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 10:47 pm

-Mersi pentru avertisment! Tin sa-ti spun ca uneori, cand cineva imi pune intrebari, ii raspund la alte intrebari... Nu sunt atenta ori chiar am probleme cu auzul..
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitimeLun Noi 09, 2009 3:45 pm

-Macar tu raspunzi la ceva.Eu uit complet de persoanele de langa mine uneori,de parca as fi singura..Si partea rea e ca mi se poate intampla asta chiar in mijlocul unei propozitii.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ora de biologie Empty
MesajSubiect: Re: Ora de biologie   Ora de biologie Icon_minitime

Sus In jos
 
Ora de biologie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Teens :: School :: Orele-
Mergi direct la: