Crazy Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crazy Teens

Come into your crazy world :X
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Singuratate

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
<Sarany>

<Sarany>


Mesaje : 8
Data de înscriere : 08/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD in Hell

Singuratate Empty
MesajSubiect: Singuratate   Singuratate Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 9:34 pm

Era seara. Am iesit la plimbare cu gluga in cap. Tineam capul in jos si ma gandeam.. Nu stiu exact la ce. Ca deobicei ma gandeam la tot. M-am asezat pe o banca, fara sa tin cont daca e ocupata.
Sus In jos
Tyler Salisbury

Tyler Salisbury


Mesaje : 38
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : who cares?

Singuratate Empty
MesajSubiect: Re: Singuratate   Singuratate Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 9:37 pm

Statea pe o banca. Nu il interesa a cata banca de pe ce parte era. Statea doar. Inchise ochii si isi dadu capul pe spate. Ii era somn. Ii deschise, partial, admirand stelele. Ii inchise, oftand. Langa el se aseza o persoana. Nu ii dadu importanta. Nu ii pasa.
Sus In jos
<Sarany>

<Sarany>


Mesaje : 8
Data de înscriere : 08/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD in Hell

Singuratate Empty
MesajSubiect: Re: Singuratate   Singuratate Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 9:43 pm

Am deschis ochii vizual deoarece ii aveam deschisi doar mintal. Am privit o stea, cea mai stralucitoare din toate. Am oftat spunand incet:
- Cea mai stralucitoare stea nu e cea mai buna.. Uneori lucrurile bune vin in pachete mici...
Sus In jos
Tyler Salisbury

Tyler Salisbury


Mesaje : 38
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : who cares?

Singuratate Empty
MesajSubiect: Re: Singuratate   Singuratate Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 9:50 pm

-Aaa? La ce te referi? facu ochii mari si se uita la persoana care vorbise. Era o fata. Inchise ochii la loc si se gandi. La ce, nici el nu stia.
Sus In jos
<Sarany>

<Sarany>


Mesaje : 8
Data de înscriere : 08/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD in Hell

Singuratate Empty
MesajSubiect: Re: Singuratate   Singuratate Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 9:53 pm

Am tresarit cand am auzit acea voce. Nu-mi dadusem seama ca cineva era langa mine...
- nimic important.. Ma incurajam..
Sus In jos
Ken

Ken


Mesaje : 16
Data de înscriere : 07/11/2009

Singuratate Empty
MesajSubiect: Re: Singuratate   Singuratate Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 10:09 pm

Se plimba pe alee , nefiind atent la ce se petrece in jurul lui , privea doar pietrele pe care adidasi lui le calca.Isi arunca apoi privirea imprejurul sau cautand ceva , apoi se indrepta spre un copac , lipindu-si spatele de el si sprijinandu-se.
Sus In jos
<Sarany>

<Sarany>


Mesaje : 8
Data de înscriere : 08/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD in Hell

Singuratate Empty
MesajSubiect: Re: Singuratate   Singuratate Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 10:13 pm

Am privit spre un copac. Coada unei pisici se onduia tantosa. Am sarit dupa ea sa o prind. Insa am sfarsit cu animalul intre degete, pe jos si cu un baiat in fata mea... defapt eram la picioarele lui mai exact..
Sus In jos
Ken

Ken


Mesaje : 16
Data de înscriere : 07/11/2009

Singuratate Empty
MesajSubiect: Re: Singuratate   Singuratate Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 10:17 pm

Era usor absent si avea ochii mai mult inchisi decat deschise , insa auzi cateva zgomote si ii deschise larg , privind in jurul sau , apoi cand isi dadu privirae in jos , fu putin surprins si asta se putea citi pe chipul sau:
-Eh?
Sus In jos
<Sarany>

<Sarany>


Mesaje : 8
Data de înscriere : 08/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD in Hell

Singuratate Empty
MesajSubiect: Re: Singuratate   Singuratate Icon_minitimeLun Noi 09, 2009 11:00 pm

- Eh?
M-am uitat in sus pentru a vedea baiatul.
- Ups?
Si am zambit sec.
Sus In jos
Dizzy

Dizzy


Mesaje : 30
Data de înscriere : 07/11/2009

Singuratate Empty
MesajSubiect: Re: Singuratate   Singuratate Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 8:55 am

Statea pe o craca a unui copac, privind in gol. Avea capul plecat intr-o parte. Inchise ochii, oftand si gandindu-se la diferite lucruri. Era in parc de la pranz si nici nu realizase ca se facuse seara.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Singuratate Empty
MesajSubiect: Re: Singuratate   Singuratate Icon_minitime

Sus In jos
 
Singuratate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Teens :: Orasul :: Parcul-
Mergi direct la: