Crazy Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crazy Teens

Come into your crazy world :X
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Curtea scolii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Curtea scolii Empty
MesajSubiect: Curtea scolii   Curtea scolii Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 7:10 pm

Am iesit grabita din scoala.Simteam ca ma sufocam.Aveam nevoie de o tigara..urgent.
Mi-am scos pachetul din geanta..Ciocolata.Imi placeau tigarile cu diferite arome.Erau altfel..Pe cele normale le prefer cand sunt nervoasa, cand imi dorea atat de mult sa simta cum ceva otravitor,ceva ce ma distruge ma patrunde.
Ziua fusese ciudata,la fel ca scoala plina de perversi in care tocmai ma inscrisesem.Dar se intamplase si ceva bun.Fata unui tip ,reactia lui cand a realizat ca tocmai a ramas fara mostenitori era..de neuitat.Mi-am luat mp4-ul si am pus una dintre multele melodii pe care le primisem de la prietena mea cea mai buna,o melodie pe care nici macar nu stiam cine o canta.
Sus In jos
Ruki

Ruki


Mesaje : 43
Data de înscriere : 07/11/2009

Curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Curtea scolii   Curtea scolii Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 10:08 pm

Ruki iesi cu mainile in buzunar din scoala. Ii placea sa-si petreaca pauzele pe acolo. O vazu pe bruneta de la laboratorul de biologie. Se gandi sa o salute. Se indrepta catre ea cu pasi lenesi.
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Curtea scolii   Curtea scolii Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 6:20 pm

Am auzit niste pasi ce se indreptau spre mine si mi-am ridicat capul.Era un baiat,blond a carui figura imi era atat de familiara dar tot nu imi dadeam seama cine este.I-am zambit destul de ciudat,in incercarea mea de a fi sociabila si l-am salutat.
-Buna!
Sus In jos
Ruki

Ruki


Mesaje : 43
Data de înscriere : 07/11/2009

Curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Curtea scolii   Curtea scolii Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 9:06 pm

-Tu esti fata din sala de detentie, nu? Apropo, eu sunt Ruki, ii spuse el zambindu-i prietenos.
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Curtea scolii   Curtea scolii Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 9:49 pm

-Ah..Da,eu sunt.Ma numesc Amphen,apropo.
Fata lui,de ce imi era atat de cunsocuta?Devenea stresant sa nu-mi dau seama de unde il stiu.
-Ne-am mai vazut cumva..undeva?Imi pari atat de cunoscut
Sus In jos
Continut sponsorizat





Curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Curtea scolii   Curtea scolii Icon_minitime

Sus In jos
 
Curtea scolii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Teens :: School :: Pauza-
Mergi direct la: