Crazy Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crazy Teens

Come into your crazy world :X
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Zafrina's room

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 4:57 pm

-Casa dulce casa!

Apartamentul ii dadea o senzatie de singuratate penrtu ca era prea mare si o senzatie de gol chiar daca era deja mobilat.

Se holba cateva secunde la lampa de pe noptiera care isi schimba intr-un mod stupid culorile atunci cand era aprinsa.
-Parca e un brad de Craciun!E stupida spuse ea aruncand peste lampa o bucata de material gasita la indemana.
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 6:51 pm

Parca ma duceam la un interviu pentru un job..Asa ma simteam.Mi-am aranjat esarfa diafana.Vroiam sa arat perfect.Nu era deajuns ca imi era greu sa socializez.Daca as fi aratat groaznic probabil ca as fi fost bafa casei.Sau poate nu..Am batut la usa sigura pe mine.Ce naiba,doar nu ma va manca nimeni.
Sus In jos
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 7:23 pm

Inca se holba la lampa care si acoperita tot arata aiurea si stupid,cand auzi o bataie in usa.
Se rostogoli de pe pat si merse sa deschida.
Spera sa nu fie vreun vecin agasant si megafericit care sa o bata la cap cu intrebari aiurite.
Deschise usa si o privi pe cea din fata ei.Nu parea deloc cum credea ca sunt ''vecinele ''ei.
-Hey,spuse ea incercand sa schiteze un zambet.
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 7:26 pm

Era evident ca fat din fata ei nu avea chef de evcini sau evcine.AM renuntat la aura mea de om perfect si mi-am ciufulit usor parul.
-Te intrerup?Scuze,dar tocmai am ajuns aici si nu am chef sa stau singura pentru ca probabil o sa incep sa plang pentru ca ma plecat din orasul meu natal.
Sus In jos
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 7:43 pm

-O...nu e nici o problema.Intra te rog!spuse ea deschizandu-i usa fetei.
Ia un loc spuse ea aratandu-i patul sau fotoliul.
Doresti sa servesti ceva???
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 7:50 pm

Era cam falsa in incercarea ei de a fi primitoare,lucru de care mi-am dat seama din prima.
-O bere si poate un loc la geam ca sa ma innec cu o tigara daca nu te deranjeaza.
Am chicotic,mai mult in gand.Parea o persoan foarte ok ,dar un alt gen de ok.Un gen mai retras.
Sus In jos
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 12:21 pm

-Bere si geam da.....tigari nu...nu fumez asa ca nu am de unde sa fac rost.Imi pare rau.


-Deci,spuse ea cu capul in frigider,cum ai ajuns aici?
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 6:23 pm

-Pai m-am nascut in Berlin,oras pe care il ador de alt fel.Dar intr-o zi mama a venit fericita in camera mea anunatndu-ma ca in sfarsit pot sa am mut de la ei.Iti dai seama ca eram incantata ,dar cand am aflat ca era vorba despre alta tara mi sa cam acrit.Oricum,nu pot sa zic ca regret profund,da tot imi este dor de ei..de tot.Tu esti din oras?
Sus In jos
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 6:53 pm

-Pai,spuse ea dandu-i berea ce o ceruse,nu nu sunt de aici.M-am mutat pentru ca mama a spus ca nu o sa am nici un viitor daca raman in Amsterdam.Probabil mi-ar fi spus asta si daca as fi locuit in New York.
Asaa ca am fost trimisa fortat aici.Oricum nu am nimic de comentat doar ca trebuie sa mut toata mobila din apartament care e vizibil asezata aiurea.Si in primul rand trebuie sa scap de ''bradul de craciun'',spuse ea aratand spre lampa aiurita.
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 7:00 pm

-Oh!Dar e draguta.Ar putea fi refacuta.Te-as putea ajuat.Fara sa ma laud, ma pricep.Majoriatea lucrurilor din camera mea sunt facute de mine,sau cel putin refacute.
Sus In jos
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 7:14 pm

-Nu nu e...imi aminteste de craciun si mie nu imi place craciunul pentru ca mereu de la bunica primesc acelasi plovar si de la matusa mea primesc bomboane expirate....odata a confundat-o cu naftalina.
-Ok...merci atunci...cred totusi ac am nevoie de o mana de ajutor.
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 7:23 pm

-Cu placere,dar putem sa facem asta aminte.Ma simt lipsita de inspiratie si mai ales lipsita de putere.N-am chef de viata azi...Deloc
Apoi am inceput sa fredonez un catecel stupid pe care il ascultasem Craciunul trecut
-We're gonna have a gothic Christmas...
Sus In jos
Zafrina

Zafrina


Mesaje : 29
Data de înscriere : 07/11/2009
Localizare : Lost in your lies

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 7:57 pm

-Te cred...si eu sunt destul de obosita,spuse privind prin fereastra uriasa la peisajul monoton si plin de agitatie de afara.
La un moment dat o auzi pe Amphen fredonand cateva versuri si deoarece stia melodia ii completa ceea ce cantase.
-that is what we'll do...We're gonna have a gothic christmas; hope you'll have one too
Sus In jos
Amphen

Amphen


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/11/2009

Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 8:46 pm

M-am intors zambid spre ea.Se pare ca nu eram singura acre stia versurile catecelului acela ciudat.
-Ragdragorn.Ciudat nume,dar totusi,oarecum... .Intelegi ce vreau sa spun,i-am zis chicotind.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zafrina's room Empty
MesajSubiect: Re: Zafrina's room   Zafrina's room Icon_minitime

Sus In jos
 
Zafrina's room
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Oly's room
» Ruki'z room
» Anne's room
» Mikka`s room
» Amphen`s room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Teens :: House :: Camerele-
Mergi direct la: